Wojskowa Komenda Uzupełnień w Skierniewicach

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
04 października 2019
Zakończenie pełnienia obowiązków Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Skierniewicach przez Pana ppłk. Stanisława BIERNATA

 W dniu 30 września 2019 r. w siedzibie Wojskowej Komendy Uzupełnień w Skierniewicach odbyła się uroczysta zbiórka żołnierzy i pracowników, związana z zakończeniem pełnienia przez Pan ppłk. Stanisława BIERNATA obowiązków na stanowisku Wojskowego Komendanta Uzupełnień. Pełniący tę funkcję od stycznia 2011 r. Pan ppłk BIERNAT, zgodnie z rozkazem Dyrektora Departamentu Kadr Ministerstwa Obrony Narodowej z dniem 1 października został skierowany do dyspozycji przełożonych do czasu zwolnienia z zawodowej służby wojskowej.
 Odchodzący ze stanowiska Pan ppłk Stanisław BIERNAT w swoim przemówieniu ciepłe słowa podziękowania skierował do kadry i pracowników Wojskowej Komendy Uzupełnień, dziękując za wspólne lata służby i współpracy w realizacji kolejno stawianych celów, życzliwość oraz wsparcie w trudnych chwilach, a także zrozumienie w codziennej działalności. Pan Pułkownik wręczył wszystkim zebranym pisemne podziękowania.
 Od swoich podwładnych przyjął serdeczne podziękowania za lata współpracy oraz życzenia wszelkiej pomyślności.
 Czasowe pełnienie obowiązków na stanowisku Wojskowego Komendanta Uzupełnień zostało powierzone Szefowi Wydziału Rekrutacji - Panu mjr. Przemysławowi POŁUBIŃSKIEMU.

generuj pdf
go-up
Kontakt

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Skierniewicach
Stefana Batorego 64
96-100 Skierniewice
tel. 261442300
fax. 261442322
wkuskierniewice@ron.mil.pl

    
  • BIP